Росія відреагувала на рішення США призупинити видачу віз

21 Серпня 2017, 14:06

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров прокоментував рішення США про призупинення видачі росіянам віз. Про це повідомляє російський "Інтерфакс".

Зі слів голови дипломатичного відомства, Москва додатково проаналізує дії Вашингтона, а після ухвалить рішення про відповідні заходи. У той же час Лавров запевнив, що Росія не збирається "зривати зло на американцях".

Лавров також заявив, що рішення Вашингтона щодо віз покликане викликати невдоволення громадян РФ діями російської влади і лежить в руслі логіки "організації кольорових революцій".

"Перше враження, що американські автори цих рішень затіяли чергову спробу викликати невдоволення російських громадян діями російської влади", – сказав Лавров.

"Це логіка тих, хто організовує кольорові революції і це інерція адміністрації Обами в чистому вигляді", – зазначив міністр.

Нагадаємо, США з 23 серпня 2017 року вирішили призупинити видачу імміграційних віз росіянам на території всієї Росії. З 1 вересня видача віз буде відновлено, але лише в посольстві у Москві. Видача віз в консульствах США в інших містах РФ призупиняється на невизначений термін.