Росія скасувала заборону на чартерні польоти до Туреччини

28 Серпня 2016, 17:50

Прем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв підписав постанову, що скасовує обмеження на чартерне авіасполучення між Росією і Туреччиною. Відповідний документ у неділю, 28 серпня, опублікувано на сайті уряду РФ.

Положення від 30 листопада 2015 року, згідно з яким польоти чартерів в Туреччину були заборонені, скасували.

Крім цього, уряд рекомендував авіаперевізникам, що здійснюють чартерні рейси між Росією і Туреччиною, забезпечити прийняття додаткових заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки.

Нагадаємо, на кордоні Туреччини та Сирії турецькі ВПС збили російський бомбардувальник Су-24. Турецька влада заявила, що він вторгся в повітряний простір країни. Тим часом, президент РФ Владімір Путін заявив, що літак збито винищувачем F-16 «за 1 км від території Туреччини». Після цього у російсько-турецьких стосунках настав конфлікт у всіх сферах.

У результаті Росія ввела санкції проти Туреччини. Згодом у Росії оприлюднили офіційний перелік санкційних турецьких товарів. Також Росія заборонила студентам їздити на навчання до Туреччини.

Варто зазначити, Кабінет міністрів України ввів заборону на транзитні польоти всіх без винятку російських авіакомпаній в українському авіапросторі. У Росавіації заявили, що заборона України на повітряний транзит не вплине на цивільну авіацію країни.