Росія розробила нову ядерну ракету – генсек НАТО

15 Липня 2019, 11:13

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив, що Росія розробила нову ядерну ракетну систему середньої дальності, розмістивши її – в зоні її досяжності Берлін, Франкфурт і Мюнхен. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зокрема, генсек НАТО не уточнив місця базування нової зброї РФ, однак зауважив, що це пересувна ракетна система, яку легко приховати.

 

"Цю ракетну систему легко пересувати і легко приховати. Німецькі міста, такі як Берлін, Франкфурт і Мюнхен, розташовані в зоні її досяжності", – зазначив Столтенберг.

 

Водночас він наголосив, що  Москва повинна зробити все, щоб зберегти життєздатність договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД).

 

"В іншому випадку вона буде нести повну відповідальність за припинення дії договору, в результаті чого світ стане менш стабільним для всіх нас", – підкреслив він, додавши, що РФ повинна використовувати свій останній шанс" для збережння ДРСМД.

 

Раніше Столтенберг закликав Росію відновити дотримання ДРСМД

 

Нагадаємо, 3 липня президент Росії Владімір Путін підписав закон про зупинку Росією дії Договору про ракети середньої та малої дальності. .