Росія розгорнула в анексованому Криму зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С»

8 Жовтня 2016, 17:17

Росія поставила на бойове чергування у анексованому Криму новий зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С». Про це повідомляється на сайті Південного військового округу Міноборони Росії.

«У середині 2016 на бойове чергування в Криму заступив полковий комплект зенітного ракетного комплексу С-400 «Тріумф» і зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Міноборони Росії, Чорноморський флот і Каспійська флотилія до кінця цього року планують прийняти до свого складу близько 20 одиниць кораблів, суден і катерів, а також близько 10 літаків і вертольотів морської авіації: Су-30СМ, Су-24М, Ка-27М.

Раніше МІноборони РФ повідомляло,що зенітно-ракетну систему С-400 отримав полк 4-ї армії Військово-повітряних сил і протиповітряної оборони.

«Панцир-С» призначений для ближнього прикриття цивільних та військових об'єктів (в тому числі комплексів ППО великої дальності) від усіх сучасних та перспективних засобів повітряного нападу. Також може здійснювати захист об'єкта від наземних та надводних загроз.

ЗРК С-400 – новий зенітно-ракетний комплекс, створений для ураження всіх сучасних і перспективних засобів повітряно-космічного нападу.

Він здатний уражати будь-які літальні апарати, а також крилаті і балістичні ракети середньої і малої дальності на висоті до 35 кілометрів. На озброєння російської армії РФ поступив у 2007 році.