Росія посилила санкції проти Туреччини

28 Грудня 2015, 13:40

Президент Росії Владімір Путін підписав документ, який вносить зміни до указу «Про заходи щодо забезпечення національної безпеки Російської Федерації і захист громадян Російської Федерації від злочинних та інших протиправних дій і про застосування спеціальних економічних заходів щодо Турецької Республіки» та посилює санкції проти Анкари. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Відтепер, під дію санкцій потрапляють не лише турецькі фірми, але і підконтрольні турецьким громадянам організації.

Згідно з офіційним документом, вводиться «заборона або обмеження для організацій, що знаходяться під юрисдикцією Турецької Республіки, а також для організацій, контрольованих громадянами Турецької Республіки і (або) організаціями, що перебувають під юрисдикцією Турецької Республіки, на виконання (надання) ними окремих видів робіт (послуг) на території Російської Федерації».

Водночас РФ створює обмежений перелік контрактів із турецькими компаніями, які не потраплять під дію санкцій.

«…визначити перелік контрактів, що укладаються з організаціями, які перебувають під юрисдикцією Турецької Республіки, на постачання товарів … і з організаціями, контрольованими громадянами Турецької Республіки і (або) організаціями, що перебувають під юрисдикцією Турецької Республіки, на поставку робіт (послуг), маючи на увазі, що спеціальні економічні заходи, передбачені цим Указом, щодо таких товарів, робіт (послуг) не застосовуються».

Нагадаємо, у Росії анонсували нові санкції проти Туреччини.