Росія перекинула на Донбас 70 військових та залізничний ешелон із мінами – розвідка Міноборони

22 Лютого 2016, 12:42

У неділю, 21 лютого, розвідка встановила нові факти прибуття з території Російської Федерації особового складу, бойової техніки, боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів до окупованих населених пунктів на Донбасі. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

За інформацією, в Красний Луч прибули близько 70 російських військовослужбовців.

В Іловайську зафіксували залізничний ешелон з 82/120-мм мінами, боєприпасами до танків та стрілецької зброї (200 тонн), паливно-мастильними матеріалами (180 тонн).

“У зв’язку із значними, в т.ч. небойовими, втратами серед особового складу 9 особливого мотострілецького полку морської піхоти (колишній 9 окремий мотострілецький полк, Новоазовськ) 1 АК, низьким рівнем морально-психологічного стану військовослужбовців та з огляду на важливість заходів щодо підготовки морської десантної операції, військовим керівництвом Росії створена спеціальна комісія для вивчення ситуації в полку та наведення ладу. Встановлено, що Генеральним штабом ЗС РФ відповідальним за роботу комісії призначено генерала Калганова”, – повідомили в Міноборони.

Як повідомляли в Міноборони, на Маріупольському напрямку під час бойового зіткнення українські військові знищили чергову диверсійно-розвідувальну групу збройних сил Російської Федерації.