Росія оголосила в міжнародний розшук екс-депутата Держдуми, який отримав українське громадянство

3 Березня 2017, 15:12

Колишній депутат Держдуми Дєніс Воронєнков, який отримав українське громадянство, оголошений російськими правоохоронними органами в міжнародний розшук. Про це повідомив слідчий в Басманному суді Москви, де вирішується питання про заочний арешт Воронєнкова.

«В даний час ми не володіємо достовірними відомостями про те, де знаходиться Воронєнков», – сказав слідчий.

Крім того, Басманний суд Москви заочно заарештував Воронєнкова. 

"Вислухавши думки сторін, суд приходить до висновку, що клопотання слідства про заочний арешт Вороненкова підлягає задоволенню",- оголосила постанову суддя Юлія Сафіна.

У Росії Воронєнков звинувачується в причетності до рейдерського захоплення будівлі. Вартість нерухомості оцінюється в 127 мільйонів рублів. Звинувачення проти колишнього депутата висули за частиною 1 статті 170.1 КК РФ (організація фальсифікації єдиного державного реєстру юридичних осіб) та частиною 4 статті 159 КК РФ (шахрайство).

Як повідомлялося, колишній депутат Держдуми Росії від КПРФ Дєніс Воронєнков переїхав в Україну і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.