Росія може використати Савченко для справи проти Авакова та Коломойського – адвокат

17 Квітня 2015, 12:11

Адвокат української льотчиці і депутата Надії Савченко Марк Фєйгін припускає, що українку викрали і вивезли в Росію «для картинки великої української справи Коломойського-Авакова». Про це він заявив під час інтерв'ю.

За його словами, це величезна справа, по якій заочно проходять десятки обвинувачених, серед них – екс-губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-міністр оборони Валерій Гелетей, командири батальйонів «Донбасс», «Азов» та інші.

«Її, мабуть, хотіли розкрутити на якісь свідчення, мовляв, каральні загони, що фінансуються Коломойським, учиняли на сході України репресії, каральні операції по відношенню до мирних громадян, але щось пішло не так. По-перше, сама Надія. Вона вирішила, що буде боротися. Потім з'явився захист в особі політичних адвокатів, в моєму обличчі», – сказав Фєйгін.

На його думку, плани Кремля зірвав перехід справи у публічну площину. Також він думає, що суд над Савченко йде не на користь путінському режиму і в середині Росії.

Він нагадав, що Савченко перервала голодування та, за словами Фейґіна, почувається нормально. Вона вживає сир, молочні продукти, іншу їжу, яку їй дають в лікарні.

Фєйгін переконаний, що, до якого б терміну не засудили українку, вона вийде з в'язниці раніше.

На його думку, Савченко можуть випустити в рамках великої домовленості про обмін всіх на всіх.

Як відомо, Савченко залишили під арештом до 13 травня. Голодувати вона почала 13 грудня.

5 березня українська льотчиця погодилася вживати бульйон. Також повідомлялося, що Савченко вимагала, щоб саме українські лікарі виводили її з голодування.

14 березня українські лікарі заявили, що стан Савченко задовільний, але вона має перебувати в лікарні.

16 березня Савченко відновила голодування, проте 3 квітня льотчиця підтвердила, що вживає їжу.

Як повідомлялося, у конгресі США готується ще одна резолюція щодо Надії Савченко.