Роман Безсмертний: Янукович мститиме до останнього свого дня

23 Квітня 2015, 22:32

Екс-президент Віктор Янукович не перестане битися за Україну. Про це в інтерв’ю "Українському тижневі" розповів політик Роман Безсмертний.

"Почну з малого. Янукович утратив сина і мститиме до останнього свого дня. Тому тут треба розуміти, що проблем нам тільки додається, а не зменшується. Я глибоко переконаний, що крок, який зробив Путін, був би в будь якому випадку. Просто події на Майдані та втеча Януковича пришвидшили цей процес. І треба розуміти, що Янукович, особливо люди, які були біля нього, а надто «Сім’я», ніколи не втратять бажання повернутися на київський Олімп", – розповів політик.

"Тому ми ще не раз будемо свідками фрагментів, які нагадуватимуть нам про це бажання. Це малоймовірно. Але в нинішньому відкритому світі, яким є Україна, ми весь час отримуватимемо свідчення бажання повернутися. У якому вигляді, важко сказати. Але я можу з погляду аналогій говорити, що це триватиме. Янукович не перестане битися за Україну. Навіть якщо його зупинятимуть геть усі, він усе одно про це думатиме. Тут ще треба мати на увазі, що в нього є кому наштовхувати на ці думки", – наголосив Безсмертний.  

Детальніше читайте в черговому номері журналу "Український тиждень".