ROLLS-ROYCE ПРЕДСТАВИЛА У ЛОНДОНІ УНІКАЛЬНУ ІНСТАЛЯЦІЮ З ОРІГАМИ У ФОРМІ «ЛЕТЮЧОЇ ЛЕДІ»

5 Жовтня 2016, 12:02

На честь старту співпраці Rolls-Royce Motor Cars організувала ексклюзивну вечерю у сюрреалістичній тематиці, що стала справжнім арт-перформансом. Розроблена Чарльзом Кайсином концепція заходу – «The Journey» («Подорож») – апелювала до всіх п'яти почуттів гостей, занурюючи в атмосферу справжньої розкоші і тонкої майстерності.

Гості з ентузіазмом прийняли дрес-код, який відповідає духу вечора – «Black Tie з відтінком сюрреалізму». Спільно з Кайсином було розроблено концепцію кожної з п'яти змін страв у співпраці з відомим французьким шеф-кухарем Давидом Мартеном (David Martin), володарем зірок червоного гіду Мішлен. Вечеря почалась з появи учасників перформансу, які подали гостям ароматизовану воду з чотирма різними смаками: квіти італійського фенхеля; цитрус, аніс і м'ята; свіжий базилік; гібіскус. Під час подачі закусок з королівського краба, авокадо, чорного кунжуту і ікри офіціанти рухались в унісон та носили на шиї прикраси з орігамі.

За першою зміною був оперний виступ: Еллен Ванхерк з Королівської академії музики та Елін Антуанет Ванденхід з Гілдхоллської школи музики і театру виконали знамениті арії «Дует Квітів» з опери «Лакме» і «Canzonetta sull'aria» з опери «Весілля Фігаро». Після вистави гості з подивом виявили, що схожі на кімоно костюми співачок були продовженням білої скатертини, яка потім була ефектно прибрана зі столу. Наступна страва, суп, подавалась у хімічних колбах. До цієї зміни офіціанти були одягнені в золоті маски і сріблясті комбінезони, що символізують Silver Ghost – одну з найважливіших моделей в історії Rolls-Royce.

Перед подачею головної страви з тріски столи були покриті трав'яним килимом, а офіціанти постали в костюмах, які представляли собою розписані панно з пейзажами, покликані підкреслити унікальну атмосферу фантастичної подорожі. Для подачі десерту у формі золотого злитка офіціанти одягалися у казкові костюми, родзинкою яких стали випромінюючі м'яке світло елементи у формі хмари. Гастрономічні шедеври супроводжувалися кращими винами з виноградника Nyetimber, розташованого в 30 км від заводу Rolls-Royce у Гудвуді.

Для гостей вечора Кайсин і його команда створили унікальні книги – справжні витвори мистецтва. За допомогою складної техніки орігамі на обрізі кожної книги була викладена буква. Зібравши всі екземпляри разом, можна було прочитати знамениту цитату Генрі Ройса: «Прагніть до досконалості в усьому, що ви робите. Візьміть краще з того, що існує, і зробіть краще. Коли кращого не існує – створіть його ».

Кайсин має вражаючий досвід організації концептуальних заходів для цінителів розкоші в усьому світі. Сюрреалістична вечеря для Rolls-Royce Motor Cars стала його першим сценографічним проектом, реалізованим у Лондоні.

Додаткові відомості

Всі прес-релізи та інформаційні матеріали, а також велика кількість фотографій і відеороликів у високому дозволі можна знайти на нашому сайті для ЗМІ – PressClub. Ви також можете слідкувати за новинами Rolls-Royce Motor Cars на Facebook, Twitter, YouTube, на російськомовному Twitter каналі RollsRoyceTalks і в Instagram.

Про програму Rolls-Royce Art

Мистецтво і втілення творчих задумів – серце філософії Rolls-Royce. Автомобілі бренду цінуються в усьому світі своєю естетикою і унікальним художнім виконанням. Використовуючи кращі матеріали, досвідчені і вправні майстри створюють вручну ці унікальні автомобілі, що зачаровують красою. Із запуском власної арт-програми компанія Rolls-Royce Motor Cars офіційно визнала, що поділяє спільні цінності зі світом мистецтва.

Програма включає партнерство з провідними організаціями, публічні дискусії як з іменитими, так і з художниками, що тільки набирають популярність, і участь у різноманітних арт-заходах в усьому світі. Програма сприяє розвитку граней творчості, дозволяє художникам реалізовувати нові проекти і досліджувати нові області мистецтва.

На сьогоднішній день компанія Rolls-Royce співпрацює з провідними світовими художниками та ключовими фігурами світу сучасного мистецтва, серед них – Ісаак Жюльєн, Анджела Буллок, Уго Рондінон, Майкл Заврос, Регіна Сільвейра та Уїлл Коттон. У 2016 році Rolls-Royce оголосив про колаборації з Мохаммедом Каземі, Сударшаном Шетті і Яном Фудуном.

Про Чарльза Кайсина

Кайсин отримав архітектурну освіту у Брюселлі, пізніше закінчив Королівський коледж мистецтв у Лондоні (Royal College of Art) в 2001 році, а також студію Рона Арада в Лондоні. Чарльз Кайсин – дизайнер, чиї роботи досліджують процеси, що створюють форму. По закінчення стажувань у студії Жана Нувеля в Парижі та у Тоні Крег, Чарльз провів рік в Університеті мистецтв міста Кіото, де долучився до таємниць стародавнього майстерності орігамі. Серед інших робіт Кайсина – проекти для MAC (Музею сучасного мистецтва Grand-Hornu в Бельгії), будинки Delvaux, марки Pierre Marcolini, а також будинку Hermès. Крім того, Кайсин розробив дизайн готелю Almaha Marrakech, який відкрив свої двері у лютому 2016 року.

Контактні особи по работі зі ЗМІ

Rolls-Royce Motor Cars

Франк Тіман (Frank Tiemann) +49 (0) 89 382 29581 [email protected]

АВТ Баварія (Rolls-Royce Motor Cars Kiev)

Єлизавета Кутова (Ielyzaveta Kutova) +38 (0) 50 444 66 29 [email protected]