“Родіна” Януковича платитиме в бюджет удвічі менше

14 Квітня 2010, 14:06

 Донецька влада досягла попередніх домовленостей з Кабміном про зменшення відрахувань  у держбюджет на 160 мільйонів гривень.

 

Про це Донецький міський голова Олександр Лук’янченко сказав у середу на прес-конференції в Донецьку, повідомляє Острів.
 
"Ми продовжуємо працювати з Кабінетом міністрів, з Міністерством фінансів за основними показниками бюджету 2010 року. 12 і 13 квітня відбулися мої зустрічі з керівництвом Мінфіну. Є попередні результати – сума вилучень зменшилася на 160 мільйонів гривень", – сказав Лук’янченко.
 
Він уточнив, що раніше сума вилучень складала 325 мільйонів гривень.
 
Крім того, за словами мера, місто проводить переговори і з Міністерством житлово-комунального господарства, щоб зменшити вилучення ще на 50 мільйонів і ці кошти направити на потреби житлово-комунального господарства.
 
Лук’янченко відзначив, що в місті необхідно невідкладно виконати деякі роботи в комунальному господарстві.
 
"Зокрема, модернізація ліфтового господарства – ми за перший квартал 50 ліфтів модернізували за рахунок своїх власних ресурсів. Але своїх ресурсів нам не вистачає – необхідно ще 300 ліфтів модернізувати. Є ще ремонт покрівель і ще низка питань, пов’язаних з комунальним господарством", – сказав донецький градоначальник