РНБО затвердила “список Савченко-Сенцова”

25 Березня 2016, 19:55

Рада національної безпеки та оборони України під головуванням президента Петра Порошенка розглянула та затвердила санкційний спискок проти осіб, причетних до організації суду в Росії над Надією Савченко, Олегом Сенцовим та іншими українськими громадянами. Про це у Facebook повідомив прес-секретар адміністрації президента Святослав Цеголко.

РНБО затвердила санкційний Список Савченко-Сенцова супроти осіб, які фабрикували справи проти українців у Росії. Цей спи…

Опубліковано Святославом Цеголком 25 березень 2016 р.

За повідомленням прес-служби президента, у санкційний "Список Савченко-Сенцова" до раніше відомих імен додані особи, які фабрикували справи проти Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Станіслава Клиха, Миколи Карпюка та інших незаконно ув’язнених в Росії осіб.

Зокрема, підкреслюють у прес-службі РНБО, серед осіб, які увійшли до санкційного списку, – керівники та працівники ФСБ, слідчого комітету Російської Федерації, прокуратури, суддівського корпусу, військові та інші.

Наразі у списку понад 50 осіб.

Кабмін схвалив і вніс на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування обмежувальних заходів до фізичних осіб, причетних до протиправних дій щодо української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко.

Як повідомлялося, російський суд ув’язнив Савченко на 22 роки. Президент Петро Порошенко заявив про готовність обміняти на неї двох російських військовослужбовців.

Нагадаємо, 17 березня Порошенко передав президенту Європейської ради Дональду Туску і президенту Європейського парламенту Мартіну Шульцу санкційні пропозиції України щодо осіб, які фабрикували справу проти Надії Савченко. До списку входили 44 росіян та двоє українців.