РНБО закликає негайно оголосити всі результати місцевих виборів в Україні

11 Листопада 2020, 13:24

Рада національної безпеки і оборони закликає Центральну виборчу комісію негайно оголосити всі результати місцевих виборів. Недостатнє інформування суспільства про результати голосування створює ризики нацбезпеці. Про це у середу, 11 листопада, повідомляє пресслужба РНБО.

 

Відповідний лист на ім'я голови ЦВК Олега Діденка направив секретар РНБО Олексій Данілов.

 

"Апаратом Ради національної безпеки і оборони України фіксується зростання соціальної напруженості і, як наслідок, виникнення ризиків національній безпеці в ситуації, пов'язаної з питанням недостатнього інформування суспільства про офіційні результати виборів", – заявив Данілов.

 

В РНБО нагадали, що згідно з календарним планом, офіційні результати голосування повинні були бути оголошені до 6 листопада включно.

 

"Разом з тим на сьогодні в певній частині територіальних округів результати голосування з місцевих виборів не встановлені", – зазначив Данілов.

 

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Явка виборців становила 36,88%. Поліція порушила 77 кримінальних проваджень та склала 224 адмінпротоколи за фактами порушень на місцевих виборах. Водночас заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що міжнародні спостерігачі визнали місцеві вибори в Україні безпечними.