Рютте підтвердив Порошенку позицію Нідерландів щодо “безвізу” для України

26 Жовтня 2016, 17:56

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Про це інформує прес-центр глави української держави.

Зазначається, що Рютте поінформував про зусилля, які докладаються ним для вирішення питання ратифікації Угоди про асоціацію ЄС-Україна з боку парламенту Нідерландів.

Водночас Порошенко, згідно з текстом, наголосив на важливості пошуку взаємоприйнятного варіанту, який би розблокував процес ратифікації згаданої Угоди нідерландською стороною.

"Співрозмовники домовилися продовжувати координувати зусилля задля запобігання негативному сценарію. Марк Рютте підтвердив незмінну позицію Нідерландів щодо надання безвізового режиму для українських громадян", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув з робочим візитом до Нідерландів просувати угоду про асоціацію.

Раніше прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що не відчуває оптимізму щодо ратифікації угоди про асоціацію між Європейським союзом і Україною.

Він очікує, що рішення про ратифікацію угоди про асоціацію Європейського Союзу з Україною буде ухвалено до 1 листопада.