Рішення КСУ щодо декларування створює проблеми у відносинах з партнерами – Кулеба

29 Жовтня 2020, 10:40

Рішення Конституційного суду України щодо декларування створює проблеми у відносинах з міжнародними партнерами. Влада буде шукати разом з ними оптимальні шляхи вирішення цієї проблеми. Про це у четвер, 29 жовтня, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу.

 

 

"Не можна не поважати рішення судів, але не можна не констатувати, що рішення суду створює проблему не лише для розвитку країни, але й для відносин з нашими партнерами, які сприяли становленню цих органів", – сказав він.

 

За словами міністра, влада буде шукати шляхи розв'язання цієї проблеми.

 

"Вже незабаром ви побачите конкретні кроки у цьому напрямку. Задача – це спільно з нашими партнерами знайти оптимальні шляхи розв'язання цієї проблеми і забезпечити, щоб антикорупційна система в Україні діяла. Ми будемо робити це не тому, що це нас хтось просить робити ззовні, а тому, що це в наших інтересах", – підкреслив Кулеба.

 

Нагадаємо, 28 жовтня Конституційний суд України визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

 

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що рішення певних органів державної влади носять антидержавний характер та є загрозою національній безпеці України.