Рятувальники розповіли про наслідки обстрілу Торецька

12 Червня 2016, 13:33

Унаслідок обстрілу Торецька терористами пошкоджені 14 приватних будинків та п’ятиповерховий житловий будинок. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

Також повідомляється про пошкодження будівлі Бахмутського міжрегіонального відділення Управління поліції охорони, двох боксів АТП-11407, залізничного вокзалу смт. Новгородське та Новгородського хлібо-приймального пункту «Бета-Агро-Інвест».

«Протягом 11 червня спільно з правоохоронними органами проведено обстеження пошкоджених будинків і споруд на предмет встановлення характеру пошкодженнь та необхідності проведення відновлювальних робіт. Рятувальниками 22 державного пожежно-рятувального загону було проведено розбирання аварійно-небезпечних конструкцій пошкоджених будівель та споруд, які становили загрозу людям», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Торецьк обстріляли вночі 11 червня.

Раніше в штабі АТО повідомили, що за минулу зафіксовано 49 обстрілів позицій ЗСУ терористами, з них 24 на Маріупольському, 19 на Донецькому та 6 на Луганському напрямках.