Рятувальники попередили про підвищення рівнів води в декількох областях

26 Червня 2020, 10:12

У декількох областях України підніметься рівень води у річках. Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

 

Зазазначають, що за даними УкрГідрометцентра, 26-28 червня на рiчках басейну Прип`ятi очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,1-0,7 метра над рiвнями на 08 год 24 червня. Мiсцями подальше затоплення заплав, досягнення вiдмiтки початкового затоплення пасовищ і сiнокосiв.

 

26 червня, внаслідок проходження паводкової хвилі, на р.Тиса очікуються підвищення рівнів води бiля м.Чоп на 1,2 -1,7 метра над  рiвнями на 8 годину 25 червня, з виходом води на  заплаву.

 

26 червня у верхів’ї  Днiстровського водосховища бiля с.Рухотин (Хотинський р-н Чернiвецької обл.) очiкується добiгання паводкової хвилi iз затопленням заплави, угiдь, часткове затоплення прирiчкової iнфраструктури.

 

26-27 червня, в результаті проходження високого дощового паводку на Дністрі і утриманні  скидів із Дністровської ГЕС 2000 – 2050 м3/с,  рівень  води Дністра у створі поста Могилів-Подільський  утримуватиметься на небезпечних відмітках початкового затоплення ділянок прилеглих до русла  річки та може досягнути небезпечних позначок затоплення об’єктів у районах  міст Могилів-Подільський, Ямпіль (Вінницька область) та окремих населених пунктів у Вінницькій області.

 

 27-29 червня, в наслідок проходження дощового паводку на р.Дністер біля с.Маяки очікується підйом рівнів води на 0,2-0,5 м, в наслідок цього можливий вихід води заплаву, затоплення траси Одеса-Рені, городів та господарських об’єктів   в Яськах, Біляївці (Одеська область).

 

Нагадаємо, що інтенсивні опади протягом 22-23 червня призвели до паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях – підтоплено 197 населених пунктів. Загинули щонайменше троє осіб.