РФ зібралася розірвати договір про правову допомогу з Туреччиною

24 Грудня 2015, 21:25

Російська Федерація виходить з договору з Туреччиною про взаємне надання правової допомоги у цивільних, торгових і кримінальних справах. Постанову, підписану 22 грудня, вже опубліковано на офіційному порталі правової інформації РФ.

У постанові схвалюється пропозиція Міністерства юстиції про направлення турецькій стороні повідомлення про намір Російської Федерації відмовитись від участі Договору про взаємне надання правової допомоги у цивільних, торгових і кримінальних справах, підписаної в Анкарі 15 грудня 1997 року.

Пропозицію було погоджено з Міністерством закордонних справ, Генеральною прокуратурою і Слідчим комітетом та направлено на розгляд президентові РФ.

Як відомо, після інциденту в листопаді, в ході якого турецькі ВПС збили російський бомбардувальник Су-24, Анкара і Москва виступили з різкою взаємною критикою. Країни звинувачують один одного в закупівлі нафтопродуктів, які в Сирії та Іраку добувають терористи з "Ісламської держави".

Нагадаємо, 17 грудня президент Росії Владімір Путін на прес-конференції припустив, що збиттям СУ-24 Туреччина бажала догодити США.