РФ запропонує Греції знижку на газ та нові кредити – ЗМІ

7 Квітня 2015, 10:42

Під час візиту грецького прем’єр-міністра Алексіса Ципраса до Москви, запланованого на 8 квітня, Росія може запропонувати Греції знижку на газ і нові кредити. Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на джерела в російському уряді.

«Ми готові розглянути питання про знижкою цін на газ для Греції», – цитують ЗМІ заяву неназваного урядовця РФ.

Крім того, посадовець зазначив, що в обмін на знижку та фіндопомогу Росія планує отримати доступ до грецьких активів, однак не уточнив, до яких саме.

Раніше прес-секретар російського президента Дмітрій Пєсков заявляв, що під час зустрічі 8 квітня Владімір Путін та грецький прем’єр Ципрас обговорять економічні зв'язки між обома країнами та санкції ЄС щодо РФ.

Нагадаємо, 19 березня у Москві заступник міністра оборони Греції Костас Ісіхос провів переговори зі своїм російським колегою Анатолієм Антоновим, під час яких йшлося про подальшу військову співпрацю між обома країнами. Крім того, Греція запросила російські компанії на тендер з розробки нафтових родовищ.

Як повідомлялося, через складне фінансове становище Газпром вирішив підняти ціни на газ для партнера по ЄврАзЕС – Вірменії.

Читайте також: Шантажуючи лідерів ЄС, Греція марнує шанс уникнути колапсу – The Economist