РФ відмовилась від позачергового засідання ТКГ через “вибори” в “Л/ДНР” – Геращенко

13 Листопада 2018, 21:36
Росія відмовилася від ініціативи України провести позачергове засідання Тристоронньої контактної групи через так звані "вибораи" на окупованому Донбасі. Про це у Facebook повідомила представник України в ТКГ Ірини Геращенко.
 
"Росія , попри готовність представників ОБСЄ негайно скликати позачергове засідання ТКГ у зв‘язку з фейковими виборами на Донбасі, категорично відмовилася від цієї ініціативи України, заявивши, що «не бачить у ній потреби». ОБСЄ отримало від російських представників відповідного листа",  -написала вона. 
 
За її словами, українська влада повинна вимагати від європейських і американських партнерів посилення санкцій проти РФ . 
 

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко заявив, що 12 листопада постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі збереться у Відні, щоб обговорити так звані "вибори" на території окупованих районів Луганської та Донецької областей, які відбулися 11 листопада. 

 

Європейський Союз закликав Росію припинити фінансувати та надавати військову допомогу незаконним збройним формуванням в окупованих районах Донбасу. 

 

Нагадаємо, 11 листопада в окупованих районах Донецької та Луганської областей пройшли так звані "позачергові вибори" глав терористичних організацій "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка". Вони відбулися всупереч українському законодавству, Мінським угодам та міжнародному праву. Однак, попри протест України та світу, окупанти визнали псевдовибори "такими, що відбулися" та оголосили результати –  у ОРДО "переміг" Денис Пушилін (60,85%), натомість в ОРЛО – Леонід Пасічник (68,3%).