РФ під виглядом навчань перекидає війська до кордону з Україною – розвідка

13 Вересня 2018, 17:24

Росія під виглядом участі в маневрах "Восток-2018" перекидає до українського кордону окремі військові частини на штатній техніці, зокрема артилерійські підрозділи, які мають на озброєнні реактивні системи залпового вогню "Ураган". Про це в четвер, 13 вересня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

За даними розвідки, російське воєнно-політичне керівництво збільшує кількість військ ЗС РФ неподалік кордонів з Україною.

 

"Водночас у зазначених районах розгорнуто військові польові табори, на базі яких формуються спеціальні загони для забезпечення прихованої ротації та посилення передових позицій з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ. За повідомленням Головного управління розвідки Міноборони України, частина загонів т.зв. "новобранців" комплектується виключно представниками Дагестану і Чечні. Водночас там формуються і т.зв. "казачі загони", частина з яких вже прибула у підпорядкування 1 АК окупантів", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, у ГУР додали, що під виглядом маневрів командування ЗС Росії здійснює транспортування до кордону з Україною нових партій озброєння, інженерного обладнання та іншого майна для прихованої передачі до частин і підрозділів 1 та 2 АК російсько-окупаційних військ.

 

Нагадаємо, 4 вересня Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що командування російсько-окупаційних військ суттєво посилило боєздатність передових підрозділів на Донбасі в зв’язку з вбивством ватажка терористичного угрупування "ДНР" Олександра Захарченка.