РФ готова демонстративно фінансувати і озброювати світовий тероризм – Турчинов

5 Вересня 2017, 15:40

Слова президента РФ Владіміра Путіна щодо неприпустимості можливої поставки Сполученими Штатами Америки летальної зброї Україні є свідченням того, що РФ готова до демонстративного продовження фінансування та забезпечення зброєю світового тероризму. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов у вівторок, 5 вересня.

"Президент РФ дозволяє собі лякати США та міжнародну спільноту тим, що на окупованій російськими військами території Донбасу, нібито залишилось «достатньо зброї», яку можуть направити в будь-яку гарячу точку світу, «чутливу для тих, хто створює їм проблеми», – тобто США», – сказав Турчинов.

Секретар РНБО повідомив, що на території Донецької та Луганської областей, окупованої РФ , не було жодної бази зберігання військової техніки та боєприпасів ЗСУ.

«Вся військова техніка, боєприпаси та зброя поставляються гібридним військам та  терористичним угрупованням «лугандону» виключно Російською Федерацією», – сказав він.

Секретар РНБО підкреслив, що кордон між окупованою територією Донбасу і Росією контролюється РФ.

«Саме тому поставки зброї та техніки, якими погрожує Путін США, можуть бути лише російськими», – зазначив Турчинов.

Він підкреслив, що сьогодні "ІДІЛ", Північна Корея (КНДР) та РФ стоять на одному щаблі, з якого погрожують безпеці світу, про що в своїй заяві і нагадав Путін.

Нагадаємо, 5 вересня президент РФ Владімір Путін заявив, що якщо США поставлять зброю в Україну, то бойовики, які контролюють Донбас, можуть направити свою зброю в інші «зони».