РФ будує військову базу неподалік від кордону з Україною – Reuters

7 Червня 2016, 22:42

Росія будує військову базу в місті Клинці Брянської області, неподалік від кордону з Україною. Про це повідомляє Reuters.

Журналістам агентства вдалося побачити тимчасовий військовий табір, а також велику кількість новоприбулих військовослужбовців та військову техніку. За словами солдатів, які стояли на блокпосту, вони охороняють "спеціальний військовий об'єкт".

Міноборони РФ офіційно не визнало перекидання військ в Клинці, але чиновник місцевої адміністрації сказав, що місто було обране як місце нової дислокації дивізії, і поки туди прибули близько 240 військових.

"Приховувати те, що прибули? Ну прибули… Вони розквартировуються, перебувають тут", – заявив перший заступник голови адміністрації Клинців Олег Клєтний. За його словами, війська з мотострілецької дивізії почали прибувати в місто 30 травня. Вони були перекинуті з Єкатеринбурга, який знаходиться приблизно за 2000 кілометрів на схід від Клинців.

Після завершення військова база в Клинцях стане новим компонентом військової присутності РФ на її західному рубежі, що простягнувся від Баренцового моря на півночі до Чорного моря на півдні.

Місто Клинці знаходиться приблизно за 50 кілометрів від кордону з Україною.

Зазначимо, що 28-а мотострілецька бригада з Єкатеринбурга не раз фігурувала в матеріалах волонтерської спільноти InformNapalm, кадрові військовослужбовці цієї військової частини вже отримали «бойовий досвід» як у бойових діях на Донбасі, так і в Сирії.

Нагадаємо, у вересні минулого року ЗМІ повідомляли, що РФ біля українського кордону розгорнула будівництво військової бази й казарми для кількох тисяч солдатів.