Результати виборів президента РФ в Криму не будуть визнані ні Україною, ні міжнародною спільнотою – МЗС

16 Березня 2018, 16:43

Міністерство закордонних справ України заявило, що результати голосування за президента Росії, проведеного на території окупованого Криму, не будуть визнані ні Україною, ні міжнародною спільнотою. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті відомства.

 

Зазначається, що результати також поставлять під сумнів легітимність виборів президента РФ.

 

"МЗС України рішуче засуджує рішення російської окупаційної адміністрації провести 18 березня 2018 роки вибори президента РФ на тимчасово окупованих Росією територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь .. Результати незаконного голосування будуть незначними з юридичної точки зору, не матимуть жодних правових наслідків і не будуть визнані ні Україною, ні міжнародним співтовариством. Усі причетні до організації та проведення незаконного голосування у тимчасово окупованому Криму будуть відповідальними згідно із законодавством України", – йдеться у заяві.

 

Наголошується, що незаконне голосування у тимчасово окупованому АР Крим повністю спотворить результати виборів у Росії та поставить під сумнів їхню легітимність.

 

"Очікуємо, що в підсумковому звіті міжнародної місії зі спостереження за виборами президента РФ буде чітко вказано на незаконність проведення російських виборів на території українського Криму", – підкреслили у МЗС.

 

Нагадаємо, 15 березня міністр закордонних справ України Павло Клімкін у зв'язку з проведенням виборів президента РФ у Криму та отруєнням Скріпаля у Британії заявив, що Російська Федерація з використанням гібридних методів фактично веде третю світову війну.