Режисера СТБ затримали із героїном

28 Березня 2011, 08:48

Як повідомляє прес-служба МВС, 24 березня до ГУМВС України в м. Києві звернувся керівник розважального проекту одного з телеканалів України та повідомив, що 23 березня один із його підлеглих пішов з роботи додому і до цього часу не повернувся.

З’ясувалося, що він знаходиться у Дніпровському РУ ГУМВС України в м. Києві. За даними правоохоронців, у затриманого виявили один грам герроїну. «Це дуже багато. В Україні він коштує від 1000 до 1200 доларів», – розповів заступник начальника прес-служби київської міліції Володимир Дмитренко.

Як пише газета «Сегодня», затриманий виявився режисером телеканалу СТБ. Працівникам міліції він про це не повідомив, а його співмешканка, у свою чергу, не повідомила про затримання чоловіка телеканалу.

Проти Валерія П. порушили кримінальну справу за ст. 309 (зберігання наркотиків – до трьох років позбавлення волі) і відпустили під підписку про невиїзд.

За даними видання, зараз режисер працює на телеканалі, як і раніше. При цьому керівництво телеканалу готове захищати співробітника. «Наші юристи займаються цією справою, з'ясовуємо всі обставини затримання», – розповів глава правління ЗАТ «ММЦ СТБ» Володимир Бородянський.

Видання зазначає, що Валерій П. два місяці тому влаштувався головним режисером нового талант-шоу на СТБ «Битва талантів». Раніше він знімав для каналу ICTV «Велика різниця по-українськи».

Кілька років тому столична міліція під час подібного рейду вилучила понад 5 кг героїну, ціна якого на «чорному ринку» становить більш як 4,5 млн грн.