Реприватизації в Україні не буде – Порошенко

28 Квітня 2015, 11:40

Президент України Петро Порошенко запевнив, що влада не піде на перегляд попередньої приватизації в державі. Про це він заявив під час урочистого відкриття міжнародної конференції на підтримку України.

«Ми зараз переглядаємо список державних підприємств, що мають піти на масштабну програму приватизації… Мета цього процесу дуже проста – ми не готуємося до того, щоб переглянути попередню приватизацію. Незважаючи на заклики суспільства, ми не робимо цього», – зазначив глава української держави.

Водночас президент наголосив на необхідності усунення зосередження більшості активів у невеликої групи підприємців.

Виступаючи перед потенційними міжнародними інвесторами та їхніми представниками, очільник української держави закликав іноземний бізнес не перебільшувати можливі ризики в Україні.

За його словами, Україна має великий потенціал, але потребує іноземних інвестицій.

Порошенко, зокрема, зазначив, що в України є великі можливості в сфері сільського господарства, інформаційних технологій, енергетики, авіації, космічних технологій.

Утім, президент України визнав існуючу загрозу війни в країні, сказавши, що «це реальність». Водночас Порошенко зазначив, що вирішення ситуації на Донбасі буде знайдено не останньою чергою завдяки єдності та допомоги іноземних партнерів України.

Нагадаємо, Мінагрополітики запланувало приватизацію 254 підприємств галузі.

Як відомо, уряд затвердив перелік держпідприємств для приватизації.

Читайте також: Укрзалізницю й Укравтодор простіше віддати в приватні руки, ніж постійно дотувати – експерт.