Ремонтники почали відновлювати лінії електропередач біля Авдіївки – ОБСЄ

5 Лютого 2017, 14:19

Ремонтні бригади розпочали ремонт пошкоджених в результаті обстрілу ліній електропостачання, що живлять Авдіївський коксохімічний завод і Донецьку фільтрувальну станцію. Про це повідомляється на сторінці Спеціальної мониторигової місії ОБСЄ в twitter.

"Нарешті розпочалися ремонтні роботи. СММ, як і раніше, сприяє в локалізованому припиненні вогню разом із СЦКК. Воно повинне підтримуватися", – йдеться в повідомленні.

Раніше штаб АТО заявив, що російська сторона СЦКК станом на 5 лютого в односторонньому порядку обмежила кількість працівників і саперів, необхідних для проведення ремонтних робіт на Донбасі. У штабі АТО наголошують, що такий неконструктивний підхід до рішення гуманітарних проблем значно ускладнює відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу.

Нагадаємо, в Авдіївці з 29 січня тривають активні бойові дії між проросійськими бойовиками та українською армією. Незаконні збройні формування обстрілюють житлові квартали з "Градів", місто частково залишилося без водопостачання, електрики та опалення.

Штаб АТО констатував, що з 4 лютого інтенсивність бойових дій знизилася.