Ремонт 20 метрів дороги до “чайного будиночка” Януковича коштуватиме бюджету 300 тис. грн

2 Квітня 2013, 12:00

Як розповіли в прес-службі виконкому Ялти, в результаті необдуманих і поспішних дій підрядника пошкоджено 20 метрів тротуару і дорожнього полотна, зруйновано підпірну стіну. Оплату відновлювальних робіт бере на себе проектувальник будівлі, через будівництво якого обвалилася дорога.

«Протягом поточного тижня буде вибудувано зміцнювальні споруди, опорна стіна буде піднята до рівня дороги. Після цього будівельники приступлять до відновлення парапетної стіни і дорожнього полотна», – заявив директор проектної організації «Європа-Архпроект» Василь Полікарпов.

Обвал стався минулого тижня в районі пансіонату «Донбас». За словами місцевих жителів, дорога має державне значення і веде до «Чайного будиночка» Віктора Януковича. Причиною зсуву, за словами директора КП «Шляхово-експлуатаційна дільниця» Олександра Кононцева, стало порушення підрядником рекомендацій протизсувного управління щодо ведення будівельних робіт.

«Підряднику рекомендували вести земельні роботи «захватками» –  виставляючи через кожні п'ять метрів викопаної землі опорні стіни. Будівельники рекомендації управління не виконали і почали копати з інтервалами в 25 метрів, що і спричинило зсув. Всі ці ушкодження спричиняють за собою ряд складних протизсувних заходів, орієнтовна вартість яких 300 тис. грн», – пояснив Кононцев.