Рекордна кількість хворих на COVID-19 та Київський безпековий форум. Головне за 23 жовтня

23 Жовтня 2020, 19:53

В Україні СOVID-19 виявили в рекордної кількості людей

 

Станом на 9:00 п’ятниці, 23 жовтня, в Україні зафіксували 7 517 нових випадків COVID-19 — це рекорд кількості нових хворих за добу.

 

В Україні визначили нові епідемічні зони

 

Від понеділка, 26 жовтня в Україні набуває чинності новий розподіл регіонів, відповідно до темпів поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

 

Сьогодні розпочався спеціальний Київський безпековий форум

 

У Києві у п'ятницю, 23 жовтня, стартував спеціальний Київський безпековий форум, присвячений найактуальнішим проблемам миру і безпеки, які постали перед Україною, Східною Європою та євроатлантичним простором. У відеозверненні до учасників форуму Президент Європейської Ради у 2014-19 роках Дональд Туск зазначив, що Україна повинна мати перспективу членства в ЄС і НАТО. Водночас професор Стенфордського університету, філософ Френсіс Фукуяма підкреслив, що Україна – це ключова держава для нинішньої глобальної геополітики та для майбутнього демократії у всьому світі. Також у рамках форуму виступила лідерка білоруської опозиції Святлана Ціханоуска, подякувавши Україні за підтримку білоруських мирних протестів. Водночас секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що після виборів у Молдові Росія може зайти військами у Білорусь.