Рейтинг Трампа впав до рекордно низького рівня

20 Березня 2017, 09:35

Рейтинг підтримки президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа серед американських виборців опустився до рекордно низького рівня з моменту його вступу на посаду. Про це свідчать дані Інституту Геллапа.

На неділю, 19 березня підтримка Трампа серед дорослого населення США знизилася до 37%, натомість несхвально про його роботу відгукнулися 58% опитаних.

Ще тиждень тому рейтинг американського президента становив 45%.

В опитуванні Інституту Геллапа взяли участь 1500 повнолітніх американців. Похибка опитувань, які проводить інститут, не перевищує 3%.

Опитування Геллапа, яке проводилося одразу після інавгурації Трампа, показало, що його схвалювали і не схвалювали рівна кількість респондентів – 45%. Максимального значення показник схвалення діяльності Трампа на президентському посту досягав 25 та 26 січня – 46%.

Експерти Інституту Геллапа вважають, що падіння рейтингу глави Білого дому вплинули його вислови про глобальне потепління, а також похвали на адресу Путіна і твердження про те, що Барак Обама санкціонував прослуховування його штаб-квартири в нью-йоркському хмарочосі "Трамп-Тауер".