Рейтинг для сміливців: Визначені Топ-5 наймоторошніших туристичних місць Євпропи

20 Жовтня 2015, 13:11

Найбільша система інтернет-бронювання готелів Booking визначила найстрашніші місця для туристів у Європі.

Як повідомляє видання «Новое время», до п’ятірки найжахливіших європейських місць потрапили об’єкти у Шотландії, Франції, Італії Румунії та Австрії.

Першу сходинку посідає Единбурзький замок, що залякує туристів своїми підземеллями та лабіринтами.

Паризькі катакомби опинилися на другому місці рейтингу. Тут експерти відзначають підземні тунелі, протяжністю до 300 кілометрів, та штучні печери, що пролягають під містом. Кажуть, що під Парижем можна натрапити на рештки 6 мільйонів осіб.  

Ще одним моторошним місцем, на думку спеціалістів Booking, є Замок Моосхам у Зальцбурзі (Австрія), який ще називають «замком відьом». За повір’ям, тут відбувалися судові слухання над відьмами, а засуджених страчували на місці. Експерти Booking переконують, що душі невинних жертв досі ходять по замку.

На четвертій сходинці рейтингу розташований ліс Хоя-Бачі у Румунії, відомий паранормальними видіннями, привидами, що з’являються на світлинах і деревами неприродної форми. Місцеві люди нерідко кажуть про появу в цій місцині НЛО.

П’яту сходинку займає замок Барді в Італії. З цим місцем пов’язана давня трагічна історія кохання. Кажуть, що привид прекрасної доньки лорда, якому колись належав замок, блукає по галереях у пошуках свого лицаря.