Реєстр учасників АТО містить дані про 110 зниклих безвісти – Держслужба ветеранів

12 Вересня 2017, 15:30

Єдиний реєстр учасників АТО включає дані про 3,8 тис. загиблих і 110 зниклих безвісти бійців. Про це повідомив перший заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев.

"В службі працює Єдиний реєстр учасників АТО, на даний момент в реєстрі зареєстровано вже близько 313 тис. учасників АТО", – сказав Мальцев на брифінгу у вівторок в Києві.

За його даними, в реєстрі міститься інформація про 3,8 тис. загиблих і 110 зниклих безвісти учасників АТО.

Нагадаємо, в серпні 2014 року Кабінет Міністрів доручив Міністерству соціальної політики і Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції створити єдиний реєстр учасників АТО. Надання відомостей з Реєстру на письмові запити осіб про себе, а також уповноважених органів державної влади для виконання покладених на них завдань здійснюється держателем Реєстру з урахуванням вимог законів України «Про захист персональних даних» та «Про боротьбу з тероризмом».

Як повідомляв Генштаб у серпні, з початку проведення АТО на Донбасі загинули 3178 військовослужбовців Збройних сил України.