«Ніхто зі мною та моїми колегами не розмовляв з цього приводу… Вийшло розпорядження на сайті про позачергове засідання, однак позачергові не так скликаються, треба обдзвонювати нардепів і домовлятися, а потім лише приймати рішення», – зазначив Олійник.
Парламентарій зауважив, що особисто сьогодні міг би прийти на засідання комітету, але був би у меншості. "А потім всі б говорили, що рішення комітетом було підтримане, і ніхто не став би вникати, що там не було декілька членів… Я в такі ігри грати не збираюсь», – підкреслив регіонал.
Він додав, що ще вранці знав про рішення розглянути у четвер три законопроекти щодо лікування Тимошенко за кордоном, і тому засідання комітету, на його думку, мало б бути відбутися напередодні, у середу, де спокійно ці питання могли б обговорити всі члени комітету. Наразі ж депутати від фракції Партії регіонів, які б мали брати участь у засідання зазначеного комітету, відсутні, вони перебувають у своїх округах. У цьому зв'язку Олійник вважає, що має бути повний склад комітету, і лише тоді можуть прийматися рішення.
Водночас голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін спростував закиди про те, що керівництво комітету вчасно не поінформувало депутатів про його засідання.
"Всі члени комітету були поінформовані мною ще з середи, про що є документальне підтвердження, зокрема електронні листи, надіслані мною", – пояснив Кожем’якін.
"Я також нагадую, що 30 жовтня мій заступник по комітету Володимир Олійник публічно заявив, що засідання відбудеться о 14 в понеділок", – додав він.
Як повідомлялось, 4 листопада провладна більшість зірвала засідання Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, на якому планувалось розглянути законопроекти, які б дозволили вирішити «питання Тимошенко».
З 17 членів комітету на засіданні прийшли 7 представників опозиційних фракцій "Батьківщина", УДАР та "Свобода" та позафракційні. 8 членів комітету від Партії регіонів засідання проігнорували.
Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано чотири законопроекти про лікування ув’язнених за кордоном. Три з них подали позафракційні депутати, один – лідери опозиції.
У ПР сьогодні заявивли, що єдиним компромісом для вирішення питання Тимошенко для них є створення робочої групи для напрацювання узгодженого законопроекту.