Регіонали запропонували свою версію вирішення питання Тимошенко

13 Листопада 2013, 11:14

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо розширення меж застосування окремих видів звільнення від кримінальної відповідальності зареєстрований під номером 3601

Текст документа на сайті парламенту наразі  відсутній. 

Як повідомив член профільного комітету Володимир Олійник, після попередньої оцінки документу, він зрозумів, що з нього вилучено суперечливу норму щодо умовно-дострокового звільнення. "Але документ ще треба вивчати, і перспектива з'явиться тоді, коли документ буде повністю узгоджений", – сказав Олійник.

Журавський входить до парламентської групи з підготовки законопроекту про можливість лікування засуджених за кордоном.

Нагадаємо, 12 листопада робоча група з підготовки законопроекту, який би вирішив «питання Тимошенко» вчергове не дійшла згоди і не досягла жодного результату

Попри це опозиція зареєструвала у Верховній Раді   законопроект № 3599 "Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації принципу гуманізму при виконанні окремих видів покарань.  Згідно з документом, пропонується внести зміни до Кримінального кодексу, що зокрема передбачають можливість звільнення від покарання особи, яка захворіла на тяжку хворобу, крім випадків, якщо людину засуджено за тяжкий злочин. Лікування оплачує сам засуджений або його родичі.

Рішення про виїзд за кордон приймає суд. Контроль за лікуванням здійснює установа, яку визначає центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів. Час лікування зараховується у строк невідбутої частини покарання. Якщо людина, яку відправили за кордон, якимось чином ухиляється від лікування, її повертають відбувати термін покарання.

Парламентська робоча група, яка розробляє законопроект для лікування ув'язнених за кордоном, вирішила, що розроблятиме один законопроект на основі п'яти раніше запропонованих.