"Якщо у нас надалі зберігатиметься те, що кожен лідер представлятиме окрему опозицію, то незрозуміло, з ким працювати і з ким погоджувати ту чи іншу точку зору, тому що іноді всередині опозиційно налаштованих опозиційних сил існують протиріччя", – сказав Єфремов.
"Тому я думаю, що… після об'єднання провладної коаліції нам, як мені здається, необхідно серйозно замислитися над об'єднанням опозиційних сил. Тоді політична культура в нашій державі просуватиметься в тому руслі, в якому вона просувається у багатьох країнах", – сказав Єфремов.
"Якщо у нас в опозиційному таборі з'являться не десятки, а хоча б кілька політичних напрямів, з якими можна буде обговорювати те чи інше питання, нам буде легше працювати в парламенті", – зазначив Єфремов.
Відповідаючи на запитання, чому він виступає за об'єднання опозиції, адже об'єднана сильна опозиція становитиме серйозну конкуренцію владі, Єфремов відповів: "Сильна опозиція може запропонувати справжні альтернативи ініціативам влади".
Нагадаємо, 8 серпня низка опозиційних партій створили Комітет опору диктатурі. Документ про створення Комітету, зокрема, підписали партії «Реформи та порядок», партія «Захисників вітчизни», «Фронт змін», «Європейська партія», «Наша Україна», «Громадянська позиція», «Народний Рух», «Народна Самооборона» та «Батьківщина», «За Україну!» та Всеукраїнське об’єднання «Свобода».