Він зазначив, що під час переговорів піднімалося питання про покарання працівників міліції, які перевищували повноваження щодо учасників акції протесту.
«Це питання піднімалося. Але оскільки це компетенція прокуратури – ми хотіли б її послухати, що там робиться. З іншого боку, ми сьогодні зацікавлені в тому, щоб винні були притягнуті до відповідальності. Це буде непросто зробити. Ця амністія не буде розповсюджуватися на тяжкі злочини. Бо там є вбивства. Одні говорять, що це робила міліція, інші – що мітингувальники. Мені байдуже. Потрібно шукати того, хто вбив», – сказав Олійник.
Говорячи про загибель учасників акцій протесту, регіонал заявив, що «була категорична заборона на застосування бойової зброї».
«Це легко перевірити, бо коли бойова зброя видається – про це роблять відповідні записи. З іншого боку, у бійці може бути й ексцес. Тому що коли йдуть такі події – важко дуже людей контролювати», – сказав народний депутат.
На запитання, чи має нести відповідальність за дії своїх підлеглих міністр МВС Віталій Захарченко, Олійник відповів: «Політична відповідальність повинна бути».
На уточнення, щодо можливої кримінальної відповідальності, Олійник відповів: «Якщо є вказівки, направлені на порушення закону. Якщо віддається злочинний наказ – тоді, безперечно, відповідальність мусить бути».
Нагадаємо, євродепутат, лідер фракції «Зелених»/«Європейського вільного альянсу» в Європарламенті Ребекка Гармс вважає, що Захід спільно з українцями має провести розслідування всіх злочинів проти людяності, вбивств та катувань мітингувальників, активістів та журналістів, які мали й досі мають місце в Україні.