Регіонали вимагають від Рибака захистити їхні голови від журналістів: опозиція пропонує шахтарські каски

19 Листопада 2013, 17:35

«Я дам команду ми закриємо склом, щоб не кидали», – сказав голова ВР.

Також Рибак сказав, що заборонив пускати в ложу преси того, хто розкидав листівки «Юлі – волю». «Я вже дав розпорядження не пускати цю людину в ложу преси і він вже кидати нічого не буде», – сказав спікер ВР.

Перед цим народний депутат від фракції ПР Олександр Стоян запропонував перемістити журналістів  на інший балкон Ради. «Щойно нам на голову впав якийсь невідомий важкий предмет, а до цього кидали листівки. Я вже звертався до Вас, Володимире Васильовичу, вжити заходів і забезпечити нормальну роботу народних депутатів», – сказав депутат, запропонувавши   пересадити журналістів у "дипломатичну" ложу, аби вони «не звисали над депутатами від Партії регіонів».

Водночас депутат від фракції "Батьківщина" Володимир Яворівський запропонував видавати депутатам від більшості шахтарські каски, «щоб вони могли спокійно працювати».

 Депутат від   "Батьківщина" Микола Томенко запропонував розібратися в ситуації з листівками в  комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, який він очолює.

 Томенко наголосив, що у ложі преси були організовані провокації для того, щоб надалі сховати від журналістів «кнопкодавство»  депутатів більшості.  "Ми розберемося, і я переконаний, що цивілізовані, нормальні журналісти не заважають депутатам, і нема чого стіни нам отут ставити", – додав опозиціонер.

 У відповідь на це Рибак відповів, що, природно, профільний комітет може розібратися в ситуації.

Нагадаємо, під час ранкового засідання Верховної Ради 19 листопада з  балкону в сесійній залі помічник народного депутата Олега Ляшка почав кидати листівки і вигукувати: "Юлі – волю!".