Регіонали відмовилися брати участь у засіданні комітету, де вирішуватимуть питання Тимошенко

11 Листопада 2013, 15:18

За його словами, заплановане засідання Комітету на сьогодні є незаконним, оскільки члени Комітету повинні були отримати його порядок денний за чотири дні до засідання.

На уточнююче запитання журналістів про те, чи будуть присутні на засіданні Комітету члени більшості, Олійник відповів:" Ми не маємо наміру брати участь (у засіданні Комітету – Ред.)".

У свою чергу голова Комітету Андрій Кожем'якін зазначив, що Комітет збирається абсолютно законно і він повторив, що засідання відбудеться о 15 годині.

Як повідомлялось, раніше Володимир Олійник дав зрозуміти, що у Партії регіонів не мають наміру шукати варіантів вирішення проблеми Юлії Тимошенко.

Як повідомлялось, до цього народний депутат "Батьківщини" Олександр Турчинов назвав створення робочої групи Верховної Ради щодо законопроекту про лікування ув’язнених закордоном затягуванням часу в вирішенні питання екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, Верховна Рада 8 листопада створила робочу групу, що працюватиме над доопрацюванням законопроектів щодо лікування ув'язнених за кордоном. В ній опозиціонери отримали 5 місць, регіонали – 13.

Читайте також: Ігри довкола «звільнення» Тимошенко приховують нездатність влади до вибору