«Регіонали» хочуть почути результати аудиту фінансової діяльності влади. Не кажуть чиєї

13 Грудня 2010, 12:38

Про це на погоджувальній раді Ради сказали голови фракцій у парламенті Олександр Єфремов (ПР) і Петро Симоненко (КПУ).


«Якось так у нас склалося традиційно, що увесь час пропонували заслухати представників опозиції, цього разу хотілося б, щоб прислухалися до нашої думки, і ми пропонуємо в п’ятницю (17 грудня) заслухати інформацію уряду про аудит фінансової діяльності органів центральної влади, тим більше, що виділяли з цією метою досить пристойні гроші, і напевно, логічно, щоб з цього питання міністр фінансів інформував і Верховну Раду, і громадськість”, – сказав Єфремов.


Він зазначив, що є різна непідтверджена інформація про підсумки проведення такого аудиту, немає чіткої інформації урядових органів з цього питання.


«Я вважаю, що не тільки сьогодні треба заслухати (цю інформацію), але й тримати під контролем, як розглядається це питання, тому що гроші державні використано не за призначенням», – сказав Симоненко.


Голова фракції КПУ в Раді також вважає за доцільне співробітництво парламенту з Генеральною прокуратурою в питанні витрати бюджетних коштів органами влади, для того щоб була можливість притягти до відповідальності винних у разі підтвердження нецільового використання бюджетних коштів у результаті аудиту.


Як повідомлялось, 7 грудня Ярошенко заявив про виявлення міжнародними аудиторами фінансових порушень у діяльності Кабінету Міністрів Юлії Тимошенко в період 2008-2009 років на близько 3 млрд гривень.