Регіонали і комуністи перетворили свої збори у «чорну» Раду

4 Квітня 2013, 11:26

Перед цим на зборах депутати запевняли, що регламент дозволяє їм 226 голосами прийняти рішення про проведення засідання Верховної Ради не у сесійній залі парламенту. «Давайте трансформуємо ці збори у засідання Ради», – сказав, зокрема, депутат від ПР Олег Зарубінський.   

«Ранкове засідання Верховної Ради оголошую відкритим», – сказав Рибак після голосування.

Нагадаємо, депутати від фракції ПР, Комуністичної партії і частина позафракційних депутатів сьогодні проводять збори під головуванням глави Ради Володимира Рибака на вул. Банковій, 6/8.  На зборах депутатів було зареєстровано 244 депутатів.

У партії «Батьківщина» наголошують, що будь-які рішення Верховної Ради, які приймаються не в сесійній залі, є нелегітимними і свідчитимтуь про державний переворот в країні. .

«Ми застерігаємо Партію регіонів від дій, які призводять до розколу не лише у Верховній Раді, але й в усьому суспільстві. Нагадуємо Голові Верховної ради, що після подій 2000 року, коли Віктор Медведчук проводив альтернативну сесію в «Українському домі», до Регламенту були внесені зміни, які роблять неможливими такі дії.  Якщо Янукович піде на це – означати це буде єдину річ – державний переворот з боку Партії регіонів та початок правління хунти», – заявив депутат від Батьківщини Юрій Одарченко.

Депутати від опозиції тим часом збирають свої збори у сесійній залі ВР.

98