Регіональні ЗМІ почали активно вихваляти Арбузова

30 Липня 2013, 17:52

Зокрема, наприкінці травня  у друкованих медіа – "Нова Тернопільська газета", "Воля" міста Теребовля Тернопільської області, та "Львівська газета" – з'явилися майже ідентичні матеріали із заголовком "Економіка з аграрним ухилом". У тексті мова йшла про важливість аграрного сектора для економіки України та його про майбутнє неабияке "покращення".

Примітно, що в статті тричі   цитується екс-міністр економіки уряду Тимошенко –  Богдан Данилишин. "Загалом ці цитати не несуть якогось важливого змісту й не хвалять сучасну владу. Проте автори замовного матеріалу явно намагаються спозиціонувати їх як те, що опозиційний фахівець бачить зрушення в економіці, і цим слід завдячувати…", – відзначає УП.

У липні  ідентичні матеріали із заголовком "Кіпр не захистить від податків" та підзаголовком: "Верховна Рада підтримала ініціативу Сергія Арбузова, яка посилить контроль над великим бізнесом" вийшли у  вже згадуваній "Новій Тернопільській газеті", чернівецькій газеті "Буковина" та виданні "Черкаський край".  В усіх трьох текстів один автор.

Також у липні стаття під назвою "Хто наповнить український бюджет?" та підзаголовком "Сергій Арбузов домігся прийняття в парламенті важливих для держави законів" зустрічається в тернопільській "Свободі", друкованому органі ОДА та обласної ради, "Рівненській газеті  та "Чернігівських відомостях" –  газеті Чернігівської міської ради.

Матеріали стосуються спільного голосування по закону про трансфертне ціноутворення та закону про векселі.

«Основний меседж  матеріалів: Арбузов зміг переконати такий поляризований парламент, у тому числі й опозицію, що ці закони є дуже важливими й за них слід проголосувати. Арбузов тут виступає в ролі сильного переговірника, реформатора й самостійного гравця на політичній шахівниці нашої країни», – відзначає УП.

Нагадаємо, журналісти повідомляли, що на ринку піар-послуг блогерам пропонували $1000 за тексти про ефективність роботи першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова та проходження законопроектів уряду у парламенті.  

Медіаексперти відзначають, що останнім часом деякі регіональні ЗМІ почали активно висвітлювати діяльність віце-прем’єр-мінстра Олександра Вілкула. У публікаціях спостерігається певна тенденція: про всі дії влади Вілкул розповідає у майбутньому часі.