Регіональне керівництво Держгеокадастру відсторонили у зв’язку з перевіркою

10 Грудня 2019, 13:46

Очільник Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денис Башлик відсторонив від виконання обов'язків регіональне керівництво Держгеокадастру. Про це 9 грудня йдеться на Урядовому порталі.

 

Як зазначається, Башлик відсторонив від обов'язків керівників і заступників керівників управлінь Держгеокадастру в областях і Києві на час комплексної перевірки.

 

"Перевірка буде проводитися в частині дотримання вимог законодавства при розпорядженні землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності за період 2018-2019 років", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов повідомив, що відомчий наказ щодо виплати заробітної плати працівникам Держгеокадастру підписано, фінансування зарплат відкрито.

 

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук анонсував звільнення керівництва Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастру).