Валерія Бурлакова боєць 93-ої бригади

Регіоналка і “тітушки” проігнорували засідання суду

18 Листопада 2013, 13:56

Сьогодні на засіданні мали заслухати свідків захисту та обвинувачення, утім жоден із свідків обвинувачення на засідання не прийшов.

Серед свідків захисту виступили народні депутати від «Свободи» Едеард Леонов, Юрій Сиротюк та учасник опозиційної акції Ярослав Лютий.

За словами свідків, під час акції «Вставай, Україно», вони бачили потерпілого Лобатюка Д. О.і запам’ятали тому, що він був одягнений у яскраво-блакитний спортивний костюм, що доволі незвично для центру міста, та поводився неадекватно.

Лютий заявив: «Він бив людей і журналістів, відразу зайняв бійцівську стійку". Як відзначив свідок Едуард Леонов, під час минулого засідання він упізнав Лобатька у коридорі суду, і той зробив жест рукою – наче стріляє у народного депутата. Леонов розцінює це як погрозу та планує подати відповідний позов до суду.

Сам потерпілий на засідання не прийшов. Також не було постраждалої Ірини Горіної.

Біля будівлі проходить мітинг на підтримку звинувачених.

Наступне засідання відбудеться 27 листопада об 11.00. На ньому у примусовому порядку мають зявитися свідки обвинувачення.

Як повідомлялось, 18 травня у Києві під час акції опозиції "Вставай, Україно!"відбулася бійка за участі свободівців та молодиків у спортивній формі на вулиці Великій житомирській, неподалік від скандального БРДМу. 

22 липня правоохоронці затримали свободівців за підозрою у причетності до справи щодо бійки біля БРДМу 18 травня

9 серпня у Шевченківському суді міста Києва відбулося перше засідання у кримінальній справі проти голови Солом'янської районної організації ВО "Свобода" Ярослава Лисенка, активіста "Свободи" Сергія Бойка та громадського активіста Віталія Грузинова.