Регіонал запевняє, що влада не має зашореності у кадровій політиці

Акценти
28 Листопада 2012, 16:03

"У нас немає такої зашореності, що ми скрізь розставляємо кадри від Партії регіонів. Якщо ця кандидатура буде прийнятна, і вона влаштує всіх, то нас у цьому питанні не цікавить політична приналежність", – додав Єфремов.

Він також сказав, що в нинішнього спікера Верховної Ради Володимира Литвина є шанси очолити і наступний парламент.  "На мій погляд, у Володимира Михайловича (Литвина – ред), як і в інших кандидатів, яких пропонують, у нього є шанс бути обраним спікером парламенту", – сказав Єфремов.

Нагадаємо, політологи висловлювали Тиждень.ua прогнози, що новим спікером до Верховної Ради, скоріше за все, стане представник Партії регіонів. Проте самі регіонали запевняють, що головою нової Ради може стати представник не їхньої політичної сили.

Міністр юстиції Олександр Лавринович вже заявив, що  не виключає свого обрання спікером Верховної Ради.

 Представники опозиції заявили, що також претендуватимуть на посаду спікера. 

19 листопада чинний голова Верховної ради Володимир Литвин заявив, що не отримував пропозицій стати спікером у наступному парламенті.

Пізніше в апараті ВР повідомили, що Володимир Литвин не претендує на жодні посади в новообраній Раді та має намір працювати рядовим депутатом у Комітеті з питань науки і освіти.

Міністр юстиції Олександр Лавринович заявив, що  не виключає свого обрання спікером Верховної Ради.

89