Регіонал заявляє, що його через суд хочуть позбавити мандата

3 Вересня 2013, 17:32

Позов поданий Юрієм Кармазіним і його опонентом в окрузі Олексієм Гончаренком. Вищий адмінсуд розгляне справу в четвер.

"Один позов подав Юрій Кармазін, інший  – мій опонент Гончаренко (кандидат в нардепи від Партії регіонів Олексій Гончаренко – Ред.). Але там взагалі якийсь смішний позов про те, що я не проживав на території України", – сказав Марков.

Сам Марков впевнений, що причина в його небажанні голосувати за евроінтеграційні закони. "Причина в моїй позиції, яку я заявив і яку я не збираюся змінювати. Я не буду голосувати за питання євроінтеграції, і ніяка погроза не змусить мене змінити позицію", – заявив депутат.

"Я не буду голосувати за закони, що вбивають економіку країни, за закон про гомсексуалістів", – додав Марков.

За його словами, виборча кампанія в його окрузі була найскандальнішою, але його перемогу визнали всі опоненти.

На запитання, чи є така ж загроза для інших депутатів Партії регіонів, Марков припустив, що він обраний "показати всім іншим", що не потрібно йти проти лінії партії. "Головне, скоротити кількість таких (незгодних) депутатів у Партії регіонів", – важає він.

Як відомо, 5 березня через суд був позбавлений мандата депутат від ПР Адрій Веревський. 6 березня мандата позбувся депутат від "Батьківщини" Сергій Власенко.

8 лютого Вищий адмінсуд ухвалив рішення позбавити депутатських повноважень двох народних депутатів – позафракційного Домбровського, обраного у Вінницькому окрузі №11 та Павла Балогу, обраного в окрузі №71 на Закарпатті. Автором обох позовів був колишній депутат від опозиції Юрій Кармазін.

Вже у червні голова парламенту Володимир Рибак, після рішення Окружного адмінсуду Києва, доручив анулювати депутатські картки депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського.

98