“Регіонал” виправдовується, що резолюцію Європарламенту схвалили 4% депутатів

9 Червня 2011, 23:04

Про це заявив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко в ефірі 5 каналу, коментуючи резолюцію Європарламенту про ситуацію в Україні "Справи Юлії Тимошенко та інших членів колишнього уряду".

"Один нюанс: Європарламент це 737 депутатів, а за цю резолюцію проголосувало 37. Навіть немає 4%", – зазначив він.

"Тільки дайте населенню ці цифри, і все стане на свої місця. Це називається "класична маніпуляція громадською думкою", – додав Колесніченко.

"Регіонал" заявив, що правлячій партії заважають проводити свою політику.

"Нам цього не дозволяють робити. З одного боку нам обіцяють якісь пряники в Європарламенті, і при цьому граючи подвійну політику… Навіть ця група Європарламенту, з 737 депутатів 30 осіб, говорять про вибіркове правосуддя і вимогу не обмежувати свободу пересування видатних політиків, це називається пряме втручання у правосуддя", – заявив депутат.

"Якщо суд визначив запобіжний захід, ніхто не має права цього робити", – додав він.

Колесніченко уточнив: "Чому Європарламент не звернувся на адресу вибіркового правосуддя американського, де дії пов'язані із закупівлею вакцини проти свинячого грипу на суму 19 мільйонів доларів, які тепер повернуть в Україну, визнані злочинними?".

"Чомусь з американським правосуддям ніхто не сперечається, а це ляже в основу нового звинувачення пані Тимошенко", – заявив "регіонал".

За ухвалення резолюції, у якій Європарламент закликав владу України скасувати підписку про невиїзд Тимошенко, проголосували 37 депутатів Європарламенту, проти – 16, утрималися – 7 депутатів. Голосування проходило шляхом підняття рук.