Регіонал виправдовує «кнопкодавство» розтратою бюджетних грошей Яценюком

Акценти
22 Листопада 2012, 12:44

"Він (Яценюк – Ред.), будучи головою ВР витратив на систему "Рада-3", і паралельно на ремонт свого кабінету – 8,5 млн. Я можу помилитися в цифрах, але ми можемо підняти документи", – зазначив він.

За його словами, таким чином, опозиція хоче узаконити дії Яценюка. В свою чергу, керівник фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Кожем'якін наголосив, що «ніхто тут нікого не захищає».

«Особисто я захищаю Тимошенко, тому що я її захисник. Тут теж я захищаю Тимошенко, бо хочу, аби вона вийшла з тюрми, бо є не законно ув'язненою», – зауважив Кожем'якін.

Як повідомлялось, опозиція покинула засідання депутатської групи з підготовки першої сесії Верховної Ради 7-го скликання, у зв’язку з тим, що провладні члени групи не захотіли внести до порядку денного пункт про забезпечення особистого голосування депутатів майбутнього парламенту.

Після виходу опозиціонерів, присутні домовилися зустрітися завтра о 16:00.

Спікер Володимир Литвин запропонував, аби ця розмова відбулася у "більш вузькому колі".

Нагадаємо, до робочої групи з підготовки першого засідання Верховної ради VII скликання увійшли 28 новообраних народних депутатів.

Ця група повинна завершити роботу до 14 грудня – це крайній термін, до закінчення якого новообраний парламент повинен зібратися на перше засідання.

89