«Регіонал» пропонує парламенту легалізувати суміші прирівняні до психотропних речовин

17 Грудня 2010, 15:43

Про це сказано в законопроекті №7456, зареєстрованому в Раді 13 грудня.


Проектом закону пропонується ліцензувати виробництво, а також оптову й роздрібну торгівлю сумішами для паління, які не підпадають під визначення тютюнових виробів, речовинами для ароматизації повітря, які застосовуються шляхом спалювання або іншої термічної обробки (крім ладану, фіміаму й мирри).


У пояснювальній записці до проекту закону зазначається, що до сумішей для куріння не будуть відноситися тютюнові вироби, ряд яких хоча й містить незначні ароматичні домішки, однак не є сумішшю для куріння (приміром, сигарети з ментолом).


Таке ліцензування також не поширюється на дезодоруючі засоби, ароматичні масла й інші речовини для ароматизації повітря, які не використовуються шляхом спалювання або іншої термічної обробки.


Крім того, з метою дотримання права на свободу совісті й віросповідання в проекті зроблені винятки для найпоширеніших речовин для ароматизації повітря шляхом термічної обробки, які використаються під час релігійних обрядів.


Як повідомлялось, з 31 травня курильні суміші за рішенням Кабінету Міністрів входять до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.