За його словами створена на початку листопада тимчасової спеціальної комісії провели два засідання. Останнє відбулося на днях.
«На другому засіданні ми визначили процедуру роботи, як будемо просуватися, і призначили таке засідання на завтра на 10.00. Будемо шукати консенсус, бо його шукати непросто. Він важко формується між самими опозиційними силами», – заявив Олійник.
Депутат підозрює, що опозиціонери шукають підстави перервати переговорний процес щодо закону про вибори.
«Ми не загострюємо, ми не конфліктуємо, ми на пустому місці не піднімаємо спроби цей процес перервати. Ми сьогодні цілу годину обговорювали порядок денний! Це свідчить тільки про одне, що шукають зачіпку, як би зірвати сам переговорний процес», – припускає Олійник.
Депутат наголошує, що опозиціонери не можуть домовитися в першу чергу між собою. «Нам важко знайти в більшості консенсус, ви добре знаєте, відсотки, бар’єри тощо, а вони що роблять? Між собою не можуть домовитися», – заявив він.
На його думку, опозиції потрібно було вийти з якимось одним законопроектом про вибори.
«Ми маємо свій законопроект більшості і кажемо: у нас є майданчик, давайте зробимо його базою і вдосконалюємо. Вони кажуть – ні, у нас є чотири, навіть 5 законопроектів. Це добре, що 5, а 4 жовтня було 12», – зазначив Олійник.
«Нам що, по кожному бігати і шукати порозуміння? Ніколи в житті не знайдемо», – вважає депутат.
«Якби вони узагальнили позицію, вийшли і сказали – ось ваш законопроект, а ось наш, а тепер давайте визначати, на базі якого будемо працювати», була б зовсім інша ситуація, вважає він.
Нагадаємо, 10 жовтня у Верховній Раді було зареєстровано проект Закону про вибори народних депутатів України (№9265-1), розроблений представниками більшості.
Перед цим, 4 жовтня Верховна Рада відхилила 12 законопроектів про вибори народних депутатів, поданих опозиційними силами.
Представники опозиції підготували 20 поправок до законопроекту про вибори народних депутатів, запропонованого більшістю.