Регіонал не виключає, що влада може порадитися з людьми про продаж сільгоспземель

15 Жовтня 2012, 15:23

«Я не виключаю, щоб керівництво держави може вийти на те, що потрібно проводити референдум серед населення», – сказав він.

Лідер фракції Партії регіонів додав, що це питання стосується значної кількості людей. «Мені здається, що це був той випадок, коли нам потрібно порадитися безпосередньо з людьми», – сказав він.

Єфремов також зауважив, що фракція Партії регіонів підготувала законопроект щодо запровадження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. «Я сподіваюся, що завтра Верховна Рада підтримає нашу пропозицію про введення мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення», – сказав депутат.

Нагадаємо, 2 жовтня Верховна Рада не підтримала два законопроекти, якими пропонувалося продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2014 року.
Того ж дня Єфремов зазначив, що відповідно до законодавства, мораторій діятиме до того моменту, поки не буде прийнято закон про земельну реформу. 

Дія мораторію на продаж сільгоспземель закінчується 1 січня 2013 року.

На реалізацію земельної реформи з державного бюджету на 2012 рік передбачено рекордне фінансування розміром у 333,5 млн гривень.